Par mums

Ķīniešu restorāns Happy Panda jau vairāk nekā 4 gadus Ķīniešu restorāns Happy Panda piedāvā Daugavpils iedzīvotājiem un viesiem baudīt gardus tradicionālos ķīniešu virtuves ēdienus.

Ķīniešu virtuve ir vairāk nekā 3000 gadus sena. Pirmā ķīniešu recepšu grāmata tika sastādīta pirms 1500 gadiem. Kulinārija Ķīnā jau izsenis tikusi uzskatīta par mākslu, un pret ēdiena gatavošanu ķīnieši vienmēr izturējušies ļoti nopietni.

Ķīniešu virtuve ir vairāk nekā 3000 gadus sena. Ķīnā neeksistē jēdziens “uzkost”, tiek uzskatīts, ka ēdienu cilvēkiem dāvājušas debesis, tāpēc katra ēdienreize – tas ir notikums. Ķīnieši ēd lēni, maziem kumosiem, baudot garšu.

Ķīniešu virtuve – tā ir, pirmām kārtām, pavāra meistarība. Ēdienu daudzveidība un to īpašā garša tiek panākta, izmantojot dažādus produktu kombinēšanas un apstrādes veidus. Tradicionālajā ķīniešu virtuvē ēdieniem ir jābūt ne tikai garšīgiem, bet arī veselīgiem un pat dziednieciskiem.

Ķīnā neeksistē jēdziens uzkost

Ķīniešu restorāni ir ļoti populāri visā pasaulē, un to skaits pastāvīgi pieaug. Ķīniešu virtuves ēdieni ir ļoti garšīgi un veselīgi. Saskaņā ar labākajām ķīniešu virtuves tradīcijām, ēdiet nesteidzoties, izbaudot burvīgo garšas buķeti katrā kumosā.

Mūsu šefpavārs no Ķīnas parūpēsies, lai restorānā Happy Panda Jūs varētu baudīt izsmalcinātus autentiskos ķīniešu ēdienus, kas pagatavoti no svaigiem un kvalitatīviem produktiem.

Liela ēdienu daudzveidība, sātīgas porcijas un tradicionāla ķīniešu restorāna atmosfēra – tas viss Jūs gaida restorānā Happy Panda pašā Daugavpils centrā, kā arī mūsu filiālē Lietuvā.
Happy Panda gaida Jūs ciemos!